Сontact us
Cancel


Reviews:

quote
Profesjonalna, bardzo merytoryczna obsługa przy tym przesympatyczna i bardzo cierpliwa pani Karolina. Przy załatwianiu przeniesienia ubezpieczenia zdrowotnego z Niemiec i kontaktu z niemiecką kasą chorych prowadzi krok po kroku załatwiając samodzielnie większość spraw. Usługa warta każdych pieniędzy, dziękujemy i pozdrawiamy.
~Pani Renata I.
quote
Miałam przyjemność z korzystania pomocy Pani Karoliny z MedicalAdvisor.pl w sprawie artroskopii kolana. Bardzo fachowa pomoc, a przede wszystkim szybka (odpowiedź na maile w pare godzin). Pani Karolina okazała się bardzo pomocna, empatyczna oraz zaangażowana. Dziękuję ślicznie Pani Karolino za pomoc.
~Artroskopia kolana - Pani Milena D.
quote
Pani Karolino dziękuję za zorganizowanie wizyty! Dziękuję za fachową pomoc jestem bardzo zadowolona!
~Rehabilitacja w Polsce - Pani Agnieszka P.
quote
Szczerze polecam! Profesjonalne i rzetelne podejście do klienta. Super kontakt! Mimo dzielącej nas odległości i kilku granic, wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Firma nastawiona na pomoc ludziom. Termin zabiegu ustawiony tak, żeby pasował mi w 100%. Jestem bardzo zadowolona.
~Treatment in Poland - Mrs. Joanna S.
quote
Thank You very much for Your help and medical service!
~M.M. Treatment in Poland
quote
Professional service and quality of medical care!
~P. Jonathan
quote
Fast and professional medical advice. Professional contact and high quality of medical care. Best regards!
~Pani Anna
quote
Jestem bardzo zadowolona z profesjonalizmu tej firmy. Pomogli mi znaleźć odpowiedniego specjalistę. Wszystko poszło bardzo szybko i sprawnie. Jako pacjent czułam się komfortowo!
~Agnieszka W.
quote
Mieszkam i pracuję w GB. Od zawsze przyjeżdżam na leczenie do Polski. Dzięki MedicalAdvisor.pl szybko i łatwo mogę sobie umówić dogodny termin leczenia bez obawy, że jak przyjadę na 2 tygodnie nie znajdę dostępnego specjalisty. 
~Pani Agnieszka
quote
Dziękuję za pomoc w szybkim i sprawnym kontakcie z gabinetem specjalistycznym. Przyjechałem na 2 tygodnie do Polski i zależało mi na tym, aby w tym czasie sprawnie poprawić swoje uzębienie. Bardzo miło się dowiedzieć, że mogę otrzymać Fv za leczenie i właśnie czekam na zwrot kosztów. 
~~Adam T.